Yeni Nesil Kurye Hizmetleri

Yeni Nesil Kurye Hizmetleri
Motorlu veya arabalı kurye talebi oluşturarak gönderinizin boyutuna ve hassasiyetine göre size en yakın kuryelerden hizmet alabilirsiniz. Bu sayede talebiniz anında adresinize en yakın kuryelere iletilir ve kargonuz hızlı bir şekilde teslim edilir. Ekspres veya planlı teslimat seçenekleri ile acil veya ileri tarihli bir gönderi talebi oluşturabilirsiniz. Bu sayede talebinizi oluşturduktan sonra kuryeniz 30 dakikada kapınızda olacak ve 60 dakikada paketinizi alıcıya teslim edecektir. Bu hizmet sayesinde gönderileriniz hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilir.

Yeni Nesil Kuryeler Güvenli ve Hızlı

Kurye ve gönderi takip özelliği ile talebinize bir kurye atandıktan sonra, kuryenizi web sitesi veya mobil uygulama üzerinden takip edebilirsiniz. Böylece gönderi durumunuz hakkında anlık bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, size ve alıcıya SMS ile otomatik olarak bilgi verilecektir. Bu sayede gönderinizin nerede olduğunu ve ne zaman teslim edileceğini kolayca takip edebilirsiniz. Gelişmiş teknolojisi ile işletmelere ve online mağazalara ulaşılabilmekte ve etkin kurye teslimat hizmeti alınabilmektedir. Gönderilerinizin zamanında teslim edilmesini sağlayan kaliteli hizmetlerden yararlanabilirsiniz.
 
Acil Kurye, İstanbul'da hizmet veren çok popüler bir gönderi dağıtım sistemidir. Sizlere kaliteli hizmet vermek için çalışan motorlu kuryeler ile işlemlerinizi zaman kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz. Acil Kurye hizmetinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir, zamandan tasarruf ederek işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.
Paylaş :

Yeni Yorum Ekle

 Yorumunuz başarıyla gönderildi. Teşekkür ederiz!   Yenile
Hata: Lütfen tekrar deneyin