Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

İstanbul Motorlu Kurye Kurumsal Kurye

7 ay önce   Motorlu Kurye   İstanbul   231 Ziyaret Referans: 6QnXe0vbxrL

İstanbul motorlu kurye, en hızlı araç ve motor kurye hizmeti verir. Evrak veya bir paket, en yakın kurye ile aynı gün teslim edilir. İstanbul'da, bir paketi en hızlı alıcıya ulaştırır. Bu gönderi paketi motorlu kurye ile taşındığı için taşınabilir olması gerekir. İstanbul’da son yıllarda artan talep üzerine firmamız kendini sürekli yeniledi. İş dünyasına katkıda bulunmak için gerekli tüm hazırlığını yaptı. Motorlu kurye olarak görevimiz her tür evrak veya eşya paketleri istenen konuma ulaştırmaktır.

İSTANBUL Motorlu Kurye

Motorlu kurye hizmeti hızlı ve sorunsuz teslimat için sürekli farklı alternatif üretiyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için en iyi hizmeti sunuyoruz. İstanbul ekspres kurye, müşteri memnuniyeti esası geçerli olup güven içinde faaliyet gösterir. Zaman kavramı önemli olduğu için teslimat aşamasında gecikme yaşanmamasına hassasiyet gösterilir. Sizinde bir gönderiniz var ise bize ulaşmanız halinde gönderi zaman kaybetmeden yola çıkar ve istenen adrese ulaşır.

İstanbul ili Türkiye'nin kuzeybatısındaki Marmara Bölgesinin orta-kuzey kesiminde yer alır. İçinden geçen bir boğaz ile Avrupa ve Anadolu olmak üzere iki yakaya ayrılır. Anadolu yakası doğusunda Kocaeli ili ile batı yakası olan Avrupa yakası da batısında Tekirdağ ili ile komşudur. Kuzeyi tamamen Karadeniz'e, güneyinde ise tamamen Marmara Denizi'ne kıyıdır.

Ek Detaylar

Hizmet Şeçenekleri:
Acil
Özel
Ekspres