Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Çekmeköy Motorlu Kurye Kurumsal Kurye

7 ay önce   Motorlu Kurye   Çekmeköy   232 Ziyaret Referans: qQK9b6nbEvY

Çekmeköy motorlu kurye, en hızlı araç ve motor kurye hizmeti verir. Evrak veya bir paket, en yakın kurye ile aynı gün teslim edilir. Çekmeköy kurye, ilçeye veya İstanbul geneline bir paketi alıcıya ulaştırır. Bu paket, motorlu kurye ile taşınır. Bu yüzden, taşınabilir olması gerekir. Son yıllarda İstanbul’da artan talep üzerine kendini sürekli geliştirerek iş dünyasına katkıda bulunmak için gerekli tüm hazırlığı yaptı. Çekmeköy kurye, her tür evrak ve paketi güvenilir bir şekilde istenen konuma ulaştırır.

Çekmeköy Motorlu Kurye

Motorlu kurye hizmeti ile sorunsuz paket teslimatı için farklı alternatif üretiyor ve başarılı biçimde çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için sıra dışı paket taşıma hizmeti sunulmaktadır. Bölgede oluşan ihtiyaç anında sunulan hizmetlerden sizde faydalanın. Çekmeköy ekspres kurye, hizmet politikası gereği müşteri memnuniyeti esası geçerli olup güven ile faaliyet gösterir. Zaman kavramı önemli olduğu için teslimat açısından gecikme olmamasına hassasiyet gösterilir. Sizin de bir gönderiniz var ise bize ulaşmanız halinde gönderi zaman kaybetmeden yola çıkar ve istenen adrese ulaşır.

Çekmeköy Nereye Bağlı Ve Hangi İlin İlçesidir?

Çekmeköy, Türkiye’nin kuzeybatısında Marmara Bölgesinde yer alan İstanbul ilinin yaklaşık 221.000 nüfuslu ilçesidir. İstanbul Anadolu yakasındadır. İstanbul ilçelerinden kuzeybatıda Beykoz, güneybatıda Ümraniye, güneyde Sancaktepe ve Pendik, doğuda ise Şile ilçesi ile komşudur. İlçenin şehir merkezi ile arasındaki mesafe yaklaşık olarak 28 kilometredir.

Ek Detaylar

Hizmet Şeçenekleri:
Acil
Özel
Ekspres